İş Güvenliğiniz Bizim İçin Önemlidir !!!

İş Eldivenleri kendi imalatımız olup, Toptan ve Perakende satışımız vardır.

DREMEL LITE 7760-15

ÇOK AMAÇLI EL MOTORU

Ürün Açıklaması:

● Zımparalama, taşlama, bileme, oyma, gravür, temizleme veya parlatma gibi pek çok kendin yap projesi arasında kolayca geçiş yapın.
● Birlikte verilen 15 aksesuarı kullanarak çok çeşitli yaratıcı projeler veya hafif zorlukta kendin yap projeleri yapın.
● Akülü ve USB üzerinden şarj edilebilen Dremel Lite ile bir sonraki kendin yap projeniz için her zaman ve her yerde hazır olursunuz.
● Birlikte verilen hızlı başlangıç kılavuzu ve aksesuar bilgi sayfası sayesinde mükemmel bir başlangıç deneyimi için gereken tüm öğelere sahip olursunuz.
● Bu kitin sunduğu esneklik sayesinde sadece aksesuar değiştirerek zımparalama, taşlama, bileme, gravür, temizleme ve parlatma işlemlerini yapabilirsiniz. Her türlü küçük çaplı ev içi onarımlarını veya yaratıcı projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Birlikte verilen 15 aksesuar size çeşitli malzemeler ve uygulamalarda çalışma özgürlüğü sunar. Akülü ve USB üzerinden şarj edilebilen Dremel Lite ile ev içi ve dışı projeleri her zaman gerçekleştirebilirsiniz. Bu Dremel çok amaçlı el motoru ister sizin ilk cihazınız olsun, isterse de Dremel koleksiyonunuzun yeni bir parçası olsun projelerinizi tamamlamak için bu kite güvenebilirsiniz.

Teknik Özellikler:

● Akü Voltajı= 3,6 V
● Akü Kapasitesi= 2,0 Ah
● Şarj Süresi= 2.45 h
● Ağırlık= 0,270 kg
● Uzunluk= 19.5 cm
● Genişlik= 4.5 cm
● Derinlik= 4 cm
● Devir Ayarları= 8.000 - 25.000 dev/dak
● Akü Teknolojisi= Lithium-Ion
● Hız Ayarı= Tümüyle Değişken
● Hızlı Aksesuar Değişim Sistemi= EZ Twist
● Hassas Uç= -
● Çift Isı Ayarlı= -
● Çıkartılabilir Kordon= -
● Damlama Kontrolü= -
● Titreşim= 2,5 m/s²

Paket İçeriği:

● Dremel Lite
● 15 yüksek kalitede Dremel aksesuarı
● 2 saat 45 dakikada şarj eden soket ve ayrı USB kablosu
● Hızlı başlangıç kılavuzu
● Aksesuar bilgi sayfası