İş Güvenliğiniz Bizim İçin Önemlidir !!!

İş Eldivenleri kendi imalatımız olup, Toptan ve Perakende satışımız vardır.

DREMEL 7020-PGK

EVCİL HAYVAN TIRNAK BAKIM KİTİ

Ürün Açıklaması:

● Evcil hayvanların tırnaklarını kesmek, evcil hayvan bakımının önemli bir parçasıdır. Evinizin konforunda evcil hayvanınızın tırnaklarını düzenli olarak kesebilirsiniz.
● Tırnakları 45⁰ açıyla kademeli olarak zımparalayarak tam kontrol sağlar, tırnak bakımını hem siz hem de evcil hayvanınız için konforlu hale getirir.
● Köpeklerin tırnaklarını kesmek, köpek bakımının önemli bir parçasıdır. Dremel 7020 aleti evcil hayvanınızın tırnaklarını en rahat oldukları yerde, evinizde, kolayca ve nazikçe kesebilmenizi sağlayan bir köpek tırnağı tırnak bakım aletidir. Tırnağı 45⁰ açıyla kademeli olarak zımparalayarak evcil hayvanın tırnakları için tam kontrol sağlar. Tırnakların çok kısa kesilmesi nedeniyle oluşan kanamaları engeller, tırnak makaslarına göre daha güvenli ve nazik bir bakım süreci sağlar. Sessiz motoru sayesinde tırnak bakımı evcil hayvanınız için stressiz geçer. Aletin üstündeki güvenlik siperi tüm dönen parçaların üstünü kapatır ve kesme deneyimini sizin için konforlu hale getirir. Şeffaf pati kılavuzu tırnak tozunu toplar ve çevreyi temiz tutar. Güvenli köpek tırnağı bakımı için Dremel 7020 PGK ile tırnakları kesmeye başlayın. Kediler için de uygundur.

Teknik Özellikler:

● Akü Voltajı= 6,0 V
● Ağırlık= 0,270 kg
● Uzunluk= 20 cm
● Genişlik= 4.5 cm
● Derinlik= 4.5 cm
● Devir Ayarları= 7.000 - 18.000 dev/dak
● Yüksüz Hız (3)= -
● Hızlı Aksesuar Değişim Sistemi= Hayır
● Hassas Uç= -
● Çift Isı Ayarlı= -
● Çıkartılabilir Kordon= -
● Damlama Kontrolü= -

Paket İçeriği:

● Evcil hayvan tırnak bakım aleti
● EZ SpeedClic Mandren ve 4 EZ SpeedClic Zımparalama Diski
● Ürün kutusu uzunluğu, 11.5 cm
● Ürün kutusu yüksekliği, 21.1 cm
● Ürün kutusu genişliği, 6.7 cm